HAKKIMIZDA

2017 yılında hayat verdiğimiz ve 15 yıllık kurumsal bilgi birikimi ve profesyonelliğinin buluştuğu Assist Plus Ajans olarak siz hayal ederken biz gerçekleştiriyoruz.Fuar hizmetleri, tanıtım ve organizasyonlarınız ile ilgili taleplerinizde uzman kadromuz, deneyimli ve detaylı bakış açımız, profesyonel iş ortaklarımız ile size en uygun çözümleri sunarak işinize ve markanıza değer katıyoruz.Kaliteli, çözüm odaklı ve farklı yaklaşımlarımız işimizi değerli kılıyor. Müşteri memnuniyeti bilinci ile sizler için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Sizin gibi düşünüyoruz; her detayı inceliyor ve en ufak hata paylarını bile göz önüne alıyoruz.Kadromuzu özenle belirliyor ve kurumsal kimlik altında eğitim ve bilgilendirme süreçlerini yönetiyoruz. Hizmet ve ürün anlamında kaliteden ödün vermiyoruz. Olmazsa olmazımız işimize olan saygımız.

VİZYONUMUZ

Sektöre farklı bir bakış açısı ve kurumsal deneyim ile yeni bir soluk katarak; kalitenin tesadüf olmadığını; hayal edilen her şeyin gerçek olabileceğini göstermek için yola çıktık. Gücümüzü siz değerli müşterilerimizin bize olan güveninden alıyor ve işimize her geçen gün yeni bir değer ekliyoruz.

biz kimiz