Kokteyl & Davet Organizasyonu
Piknik Organizasyonu
Mangal Partisi
Kahve Molası Servisi
Yılbaşı Partileri
İlaç Firmaları Toplantıları Etkinlikleri
Medikal Toplantılar ve Etkinlikler

Catering

‘Catering’ Türkçe karşılığı ‘yemek servisi’ olarakgeçen ancak içeriğinde sadece ‘yemek servisi’ yapmak değil çok daha fazlasını kapsayanönemli bir hizmettir. Catering hizmeti içerisinde menünün doğru seçilmesi veeksiksiz hazırlanması, yiyeceklerin sunumuna özellikle dikkat edilmesi,yiyeceklerin hazırlanışından servisine kadar her aşamada hijyenin ön plandatutulması ve organizasyon sırasında konukların ilgi ve isteklerine çözümlergetirebilmesi gibi bir çok önemli faktörü içermektedir.

Özellikle katılımcı sayısı fazla olan kalabalıktoplantılarda başa çıkılması çok zor olan bir konu da yiyecek ve içecek ileilgili tüm detayların düzenli bir şeklide organize edilmesidir. Bu nedenleişinde deneyimli bir firmadan catering hizmetinin alınması kişi veya kurumlaraçok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Katılımcıların keyif alması veorganizasyondan memnun kalarak ayrılması adına tüm bu zorlu sürecin tecrübelive güler yüzlü hizmet anlayışı ile sürdürülmesi de ayrı önem taşımaktadır. İzmir fuar ajansı sektöründe fark yaratan çizgimiz ile Assist Plus Ajans ekibi olarak ilkgünden beri kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. İzmir’de catering şirketleri içindeöncü firma olarak her türlü yemek organizasyonlarınızda sizler için pratik,ekonomik ve etkili bir çözümler sunmaktayız. İzmir fuar cateringşirketi denilinceakla ilk gelen firma olan Asistplus Ajans yıllara dayanan tecrübesi ile hertürlü toplantılarınız için catering hizmetini en iyi şekilde vermektedir.

Yenilikçi ve vizyonel bakış açısı ile İzmir fuar ajansları arasında önemli bir yeri olanfirmamızda gerçekleşen catering hizmetlerinde şu hususlara özellikle dikkatedilmektedir;

-          Tecrübeli, alanında uzman personel ilecatering hizmeti sunulmaktadır.

-          Çok yönlü personel eğitimine önemverilmektedir.

-          Menü seçeneği müşteri isteğine göregeliştirilebilir ve zengin çeşitlilikte olmaktadır.

-          Menü içeriğinde kullanılan tüm malzemelersağlıklı ve besleyicidir.

-          Günlük alınması gereken kalori ve besingrubuna dikkat edilerek uzman bir diyetisyen tarafından hazırlanmaktadır.

-          Yiyeceklerin hazırlanması aşamasındansunuma kadar hijyen kurallarına hassasiyetle dikkat edilmektedir.

-          Misafirlerinizin memnuniyeti adına herdetaya titizlikle önem verilmektedir.

Katılımcı sayısı fazla olan kalabalık gruplarda yemekhizmeti almak isteyen müşterilerimizin biliyoruz ki bazı beklentiler vardır.Toplu yemek siparişi verilen catering şirketinin ise bu beklentileri iyikarşılaması gerekmektedir. Bizler İzmir’decatering hizmeti vermenin sorumluluğunu omuzlarımızda hissederek müşterilerimizin% 100 memnuniyeti için çabalamakta ve her zaman daha iyisini yapmak içinkendimizi sürekli geliştirmekteyiz. İyi bir catering şirketinden beklenençalışan personelin hizmet kalitesi ve güler yüzlü olması, menüde yer alanyemeklerin lezzeti, çeşitliliği ve hijyeni gibi birçok önemli konubulunmaktadır. Yaptığımız hizmetler, müşterilerimize sunduğumuz olanaklar ilefark yaratan ve İzmir cateringşirketleri arasında en iyisi olan bizler de tüm bu detaylara hassasiyetgöstererek işimizi büyük bir dikkatle yapmaktayız.   

İzmir’de catering hizmetinin tecrübe, bilgi, birikimve iş deneyimi gerektiren bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Müşterilerimizintercih ettiği menülerde yer alan yemeklerin de eksiksiz ve doğru bir şekildehazırlanmasına çok dikkat ediyoruz. Menülerimizin gelen istekler doğrultusundadeğiştirilebilir olmasına ve zengin çeşitlilikte olmasına ayrıca dikkatetmekteyiz. Besleyici özellikleri olan farklı menü seçenekleri ilemüşterilerimizin gönlüne göre seçim yapmasına fırsat tanımaktayız.

Ayrıca seçilen menülerin günlük kalori değerlerine,besin gruplarını dengeli bir şekilde içermesine, kullanılan malzemenintazeliğine, mevsimine uygun olmasına ve hijyenine özellikle dikkat etmekteyiz. Bizimiçin çok önemli ve öncelikli olan müşterilerimizin ve konuklarımızın öncesağlığına dikkat etmektir. Bu nedenle Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafındanverilen Üretim İzin Belgesi ile yasal yeterliliğe sahip olduğumuzu belirtmekisteriz. Ayrıca tecrübenin yanı sıra eğitime de önem veriyor ve personelimizindüzenli aralıklarla hijyenden iletişime kadar bir çok alanda eğitim almalarınısağlıyoruz.

İzmir catering hizmetini en iyi şekilde sunmayıhedefleyen bir firma olarak catering hizmetlerinde benimsediğimiz bir diğerhusus ise fiyat politikamızdır.  Cateringhizmetimizde sunduğumuz kaliteli hizmet ve göstermiş olduğumuz yüksekperformans ile fiyat politikamızın bir biri ile dengeli olmasına ve müşterimemnuniyetine özellikle önem vermekteyiz.  

İzmir’de catering hizmeti sunan Assist PlusAjans ekibi olarak catering hizmetlerimiz kapsamında; fuar, kokteyl, açılış& davet organizasyonları, ilaç firmaları toplantı etkinlikleri, şirket vefabrika piknik organizasyonları, şirket motivasyon etkinlikleri, lansmantoplantıları, doğum günü partisi, mangal partileri, yılbaşı partileri, medikaltoplantılar ile etkinlikler, bilimsel kongreler,  gibi ister bireysel ister kurumsal her türlüsıcak & soğuk yiyecek ve içecek servisini yapmaktayız.

Kokteyl, açılış ve davet organizasyonları, doğum günüpartisi, yılbaşı partisi, fabrika ve şirket piknik organizasyonları gibi sizinen mutlu anlarınızda yanınızda olmanın sorumluluğunun bilincindeyiz. Bu nedenlegelen konuklarınıza zengin çeşitlilikte menüler sunarak onları en güzel şekildeağırlamaktayız. Dilediğiniz konsepte uygun menüler hazırlayarak doğum günü,yılbaşı partisi gibi özel partilerinizi renklendirmekteyiz. Şirket piknikleriveya mangal partisi organizasyonlarınızda ise yiyecek ve içeceklerin temini,ulaşımı, hazırlanması ve servisi, sıcak veya soğuk hava depoları temini ileyiyecekler için gereken şartların sağlanması gibi hizmetler sunarak sizleregüzel bir geçirmenizi vaad ediyoruz. Şirket, bayii toplantı ve etkinlikleri,bilimsel kongreler, ilaç ve medikal toplantılar kapsamında sunduğumuz cateringhizmetimiz ile kalabalık gruplarda her türlü ikram organizasyonu yapmaktayız.Konukların konforu, sağlığı ve memnuniyetini her zaman ön planda tutarakçalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ayrıca fuar hizmetleri kapsamında servis ve fuar tanıtımhostesi , tercüman hostesi, fuar catering hizmetleri, fuar ekipmanlarınınkiralanması ve fuar standlarının tasarım ile üretim hizmetlerini yapmaktayız. İzmir fuar catering hizmetleri kapsamında yaptığımız çalışmalarda kaliteli ürünlerden oluşan ve zenginçeşitlilikte menüler sunmaktayız. Sizler işinizi yaparken konuklarınız veziyaretçileriniz ile yakından ilgilenmekteyiz. Misafirlerinize sizler adına eniyi hizmeti sunmak onları en iyi şekilde ağırlamak öncelikli amacımızdır. Güleryüzlü, iletişimi güçlü, eğitimli ve tecrübeli personelimiz ile İzmir’de fuar ajansı hizmeti veren Assist Plus Ajans olarak her zamanyanınızdayız. Siz değerli müşterilerimize İzmir’de fuar catering hizmetleri kapsamındaen iyi hizmeti garanti ediyoruz. Bizi Arayarak (232) 503 1 504 - (549) 567 1881 Yada E-mail ile [email protected]

Detaylı Bilgi için Bize Ulaşın

catering